Series
Ratings
14
EveRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Battle for HappinessRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0