Titles you rated
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 0.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
REBORN!Rated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 1.5
Food Wars!Rated ★ 1.5
Sgt. FrogRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0