Movies
Ratings
187
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Death SentenceRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5