Series
Ratings
28
MisfitsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Cutie PieRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
- The Final MatchRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5