Titles you rated
RevengerRated ★ 1.5
Time to HuntRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
FurieRated ★ 1.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
AnonRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Laplace's WitchRated ★ 2.5
My First ClientRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
NekrotronicRated ★ 1.5