Series
Ratings
17
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Cloak & DaggerRated ★ 3.0
Into the BadlandsRated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5