Series
Ratings
332
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
One Minute For One ImageRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
My YouthRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- 장도바리바리Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0