Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 1.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5