Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 3.5
The Perfect DateRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
22 JulyRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
The Change-UpRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0