Titles you rated
NomadlandRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
UncorkedRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Love in a PuffRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Don't Go Breaking My HeartRated ★ 1.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0