Series
Ratings
45
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 2.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.0
Girls' Last TourRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 2.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0