Movies
Ratings
705
Empire RecordsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0- The World of IfRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. MoRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0