Series
Ratings
101
DoctorsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
IRIS 2Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0