Movies
Ratings
351
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
SinghamRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0