Movies
Ratings
227
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5