Titles you rated
Be with YouRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
CartRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 2.5
PadakRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0