Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 4.5
The Quiet ManRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
HeatRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Strawberry MansionRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0