Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0