Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.0
Nagi's Long VacationRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 1.5