Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.0