Movies
Ratings
827
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 1.0
PolarRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Oh! My God ReturnsRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.5