Series
Ratings
206
Jupiter's LegacyRated ★ 3.5
Real GirlRated ★ 5.0
Real GirlRated ★ 4.0
Terra FormarsRated ★ 2.5
Terra FormarsRated ★ 2.5
GANTZRated ★ 3.0
GANTZRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5