Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0