Movies
Ratings
107
RatatouilleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5