Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
The PactRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5