Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0