Series
Ratings
43
Mr. SunshineRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- GunbusterRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5