Series
Ratings
50
The ActRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Taste of WifeRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5