Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 4.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5- Tears of AfricaRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0