Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0