Movies
Ratings
309
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0