Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0