Titles you rated
SwiriRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Rob-B-HoodRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0