Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5