Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5