Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
DecemberRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HatchingRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Kaili BluesRated ★ 2.5
M. ButterflyRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5