Series
Ratings
133
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 1.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Blown AwayRated ★ 4.0
Blown AwayRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Friends GamesRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5