Series
Ratings
42
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0