Series
Ratings
243- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5