Movies
Ratings
230
The Exit 8Rated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
TDF Really WorksRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0