Movies
Ratings
170
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0