Titles you rated
ParadiseRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0