Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
ElleRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 2.5