Movies
Ratings
378
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5