Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0