Movies
Ratings
1161
GintamaRated ★ 1.5
BlueRated ★ 1.0
The 5th ExecutionRated ★ 0.5
Hard RainRated ★ 4.0
The Dark TowerRated ★ 1.0
Aces Go PlacesRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
22 Jump StreetRated ★ 2.5
The Legend IRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 1.5
The CommuterRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.0
Tomb RaiderRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0