Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5