Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0