Series
Ratings
20
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0