Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
CircleRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5